Serwis

Nowoczesne klimatyzatory są urządzeniami zasadniczo niezawodnymi i odpornymi na eksploatację. Niemniej serwis w postaci przeglądu, odgrzybiania czy sporadycznych napraw drobnych usterek jest nieunikniony. Wychodząc na przeci Państwa oczekiwaniom w firmie Klima Profesional ooferujemy kompleksowy serwis klimatyzacji w ramach obsługi gwarancyjnej, jak i pogwarancyjnej.

Co proponujemy?
Każdy Klient może podjąć z nami współpracę jednorazową bądź długoterminową. Jednak zdecydowanie bardziej korzystna będzie decyzja o stałej współpracy, ponieważ przeglądy techniczne systemów klimatyzacyjnych powinny być wykonywane regularnie, co najmniej dwa razy do roku. Decydując się na obsługę firmy Klima Profesional obniżycie Państwo koszty serwisu i zadbacie o swoją wygodę.

Co mieści się w ramach serwisu klimatyzacji Klima Profesional?

  • Czyścimy filtry jednostek wewnętrznych.
  • Czyścimy jednostki zewnętrzne.
  • Odgrzybiamy urządzenia przed sezonem wzmożonej eksploatacji.
  • Kontrolujemy, a w razie konieczności wymieniamy lub uzupełniamy czynnik chłodzący.
  • Sprawdzamy poprawność parametrów pracy urządzeń i dokonujemy ich regulacji.
  • Sprawdzamy drożność odpływu skroplin.
  • Kontrola połączeń AKPiA

W żadnym wypadku nie należy lekceważyć obowiązku systematycznego odkażania klimatyzatora i czyszczenia. W układach urządzenia mogą bowiem gromadzić się bakterie m.in. gronkowca złocistego, paciorkowce, ale także grzyby: kropidlak czarny i Candida Albicans. Niektóre osoby długotrwale wdychające powietrze z nieoczyszczonej klimatyzacji mogą zapadać na choroby wywoływane przez te drobnoustroje.

 

Szybki kontakt

Klima-Profesional

Artur Zabdyr FPHU Klima-Profesional
Tarnawa 198
32-741 Tarnawa
tel. 606-23
6-158 lub 532-481-053
e-mail: biuro@klimaprofesional.pl